2021-02-21

Spokojna głowa...

... czyli 5 problemów, których nie mają użytkownicy samochodów w abonamencie.

Wymienić opony, zapłacić za przegląd, podbić dowód, znowu wymienić opony, wycenić ubezpieczenie i sprawdzić, które najbardziej się opłaca, pamiętać o assistance – trochę tego jest, prawda? O tym wszystkim trzeba pamiętać, zaplanować, umówić się, a to zabiera czas, który jest coraz cenniejszym zasobem. Dlatego – jeżeli zależy Ci na wygodzie, oszczędzaniu czasu, ale także i pieniędzy – sprawdź oferty samochodów na abonament. Dlaczego? Dlatego, że taka forma użytkowania auta zdejmuje z twojej głowy kilka kwestii.

1. Utrata wartości

Czy wiesz, że dla nowych samochodów to jest największy i najbardziej bolesny składnik kosztów eksploatacji. Im mniej jeździsz, tym większy jest udział utraty wartości w koszcie jednego kilometra. W przypadku samochodu na abonament płacisz stała miesięczną ratę i nie martwisz się tym, ile straci na wartości.

2. Ubezpieczenia

Podrożały ostatnio, prawda? W zasadzie ciągle drożeją. Odczujesz to, nawet jeśli masz komplet zniżek. Firmy oferujące samochody na abonament negocjują stawki z ubezpieczalniami, dzięki czemu w końcowym rozrachunku mogą zaoferować swoim klientom atrakcyjne opłaty. W comiesięcznym abonamencie zawarte jest już ubezpieczenie. Nie musisz zatem martwić się o to, gdzie i na jakich warunkach uda się je przedłużyć.

3. Naprawy i serwis

W MM Cars Rental samochody są nowe, co oznacza, że obejmuje je gwarancja, a konieczność naprawy zdarza się bardzo rzadko. Co więcej, gdy zepsuje Ci się własny, albo leasingowany samochód, to nie zawsze dostaniesz auto zastępcze na czas naprawy gwarancyjnej. A te potrafią trwać. W abonamencie płacisz za użytkowanie samochodu, więc jeśli coś w nim nie działa – dostajesz zastępczy. Rata obejmuje koszty ewentualnego serwisu czy przeglądów. Te czynności ogarną za Ciebie nasi ludzie – umówią i załatwią.

4. Sezonowa wymiana opon

Nie lubisz stać w kolejce do wulkanizatora? Nikt nie lubi, dlatego w abonamencie umawiamy Cię na dogodną godzinę, w dogodnym miejscu. Przyjeżdżasz na letnich, wyjeżdżasz na zimowych. Proste, prawda?

5. Odsprzedaż

Potrzebujesz innego samochodu? A może marzysz o innym? Zanim go zamówisz, trzeba sprzedać ten, który obecnie Ci służy. Wystawić ogłoszenie, odbierać telefony, negocjować, a potem bezpiecznie dopiąć transakcję. Szmat czasu. Jeśli jeździsz autem na abonament, to nie martwisz się o to czy i za ile ktoś odkupi auto, którego używasz. Po zakończeniu umowy oddajesz samochód i decydujesz się na inny.