LUBIN

Wynajem samochodu w Lubinie

Potrzebujesz coś lub kogoś przewieźć, a może szukasz samochodu na ślub? Wypożycz auto w Lubinie na doby lub tygodnie – tak długo, jak tego potrzebujesz – i ciesz się najlepszą ceną oraz brakiem limitu kilometrów! Wybierając wynajem krótkoterminowy, masz możliwość wypożyczenia samochodu w Lubinie na min. 1 dobę lub dłużej. To opcja dla tych, którzy potrzebują mobilności na krótki okres, a także dla tych, którzy nie lubią się ograniczać, jeśli chodzi o liczbę kilometrów. Oferta dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm. W bogatej ofercie naszych pojazdów każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarezerwuj auto online lub skontaktuj się z naszą wypożyczalnią w Lubinie

ADRES

ul. Legnicka 65,

59-300 Lubin

TELEFON

+48 539 995 794

EMAIL

lubin@mmcarsrental.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00


Wycieczki samochodowe po Lubinie

Jeśli chcesz wypożyczyć auto w Lubinie na dzień lub dłużej, pamiętaj, że w naszej wypożyczalni nie masz limitu kilometrów. Właśnie dlatego zapraszamy Cię do poznania najciekawszych okolic stolicy Polski. Auto będzie doskonałym sposobem na poruszanie się między zabytkami i ciekawostkami, znajdującymi się nieopodal Lubina.

Atrakcje dostępne w Lubinie

Stadion Zagłębia Lubin

Stadion piłkarski o powierzchni 6,48 ha zlokalizowany jest przy drodze krajowej nr 3 w Lubinie. Nowy stadion spełnia kryteria dla stadionu 3 Kategorii UEFA. Trybuny o wysokości 14 metrów, oddzielone od boiska o 5,5 metra są zadaszone i mogą pomieścić ponad 16 tysięcy kibiców. Klubem rezydującym na stadionie jest KGHM Zagłębie Lubin. Arena służy jako miejsce, gdzie organizuje się rozgrywki piłkarskie, w tym eliminacje europejskich pucharów, a także wiele innych imprez masowych.

Rynek w Lubinie

Lubiński rynek został odremontowany w 2018 roku i cieszy oko zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów. Na powierzchni ponad hektara wyłożono granit i gabro. Co ciekawe, na placu wyznaczono kontury fundamentów dawnych budynków, przy których znajdują się tabliczki z informacjami co w której kamienicy dawnej się mieściło. Na placu stoi także niewielka fontanna powierzchniowa, dwa poidełka, podświetlane ławki, a wokół nasadzono kilkadziesiąt platanów.


Regionalne Centrum Sportowe

Hala widowiskowo-sportowa RCS jest nowoczesnym obiektem, który może pomieścić kilka tysięcy widzów. Obiekt przeznaczony jest do organizowania imprez rozrywkowych i sportowych. Stworzono tu bowiem profesjonalne zaplecze techniczno-socjalne, a dla widzów oraz użytkowników hali przygotowano duże parkingi i drogi komunikacji. Oprócz tego miejsce przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Baszta Głogowska w Lubinie

Baszta Głogowska to charakterystyczna, wzniesiona na planie kwadratu budowla gotycka z XIV wieku, zlokalizowana w Lubinie. Niegdyś znajdowało się tu więzienie oraz muzeum miejskie. Po remoncie w 1957 roku obiekt pełnił rolę schroniska młodzieżowego PTTK. Dziś swoją siedzibę mają tu kluby turystyczne i stowarzyszenia kulturalne, tj. Lubiński Klub Wysokogórski, Klub Turystyki Górskiej "Problem", Stowarzyszenie Twórców Kultury, Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubińskiej, czy też Stowarzyszenie Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie "Absolwent".