O nas

MM Cars Rental powstało z pasji do motoryzacji i poszukiwania praktycznych rozwiązań. Entuzjastom czterech kółek nasze samochody zapewniają moc wrażeń i czystą przyjemność z jazdy, a pragmatykom bezpieczeństwo i mobilność. Szeroka oferta produktowa pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów – nieważne czy samochodu potrzebują na weekendowy wypad za miasto, ważny wyjazd biznesowy albo czy chcą zapewnić bezpieczne auto dla pracownika lub auto marzeń dla siebie w kilkuletnim abonamencie.

Akcje specjalne

Kręcą nas koła

MM Cars Rental miało zaszczyt zostać oficjalnym partnerem 76. Tour de Pologne. czyli jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych na świecie imprez sportowych, która organizowana jest w Polsce od 1928 roku. Łączny dystans jaki mają do pokonania zawodowi kolarze to ponad 1000 km. To właśnie nasze samochody towarzyszyły im, wożąc zawsze gotową do pomocy ekipę wyścigu. Po prostu #kręcąnaskoła! Jeśli Was również, to do zobaczenia na wspólnym kibicowaniu.

-

Odpowiedź na trudne czasy

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Nasza branża w sposób szczególny została dotknięta tym kryzysem, ale mimo trudności nie zapominamy o trosce o naszych Klientów. W trakcie lockdownu, dla ich bezpieczeństwa, bez dodatkowych opłat dostarczaliśmy samochody na terenie całych miast, w których mamy swoje oddziały. Dodatkowo poza standardowym czyszczeniem pojazdów, były one dezynfekowane każdorazowo przed wydaniem Klientowi, a nasi pracownicy przestrzegają szczególnych zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

-

Pozytywna energia

Z inicjatywy MM Cars Warszawa dołączyliśmy do akcji #będziedobrze. Pandemia i związany z nią lockdown dotknął wiele gałęzi biznesu, które walczą o przetrwanie. Wierzymy jednak, że dawką uśmiechu i pozytywnej energii uda się wlać w serca przedsiębiorców choć odrobinę pozytywnej energii i nadziei, że wspólnie przetrwamy te trudne czasy. Przypominały o tym symboliczne naklejki na naszych samochodach.

-

Face The Challenge

MM Cars Rental, miało zaszczyt zostać Partnerem Motoryzacyjnym 12. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbywał się pod hasłem – „Face The Challenge”, czyli „Biznes w obliczu wielkich wyzwań”. Dawka merytorycznej wiedzy, możliwość wymiany poglądów i networking – to główne atuty wydarzenia.

-

Hybrydowa flota MM Cars Rental

Nowe hybrydowe Toyoty wzmocniły flotę samochodową MMCR! To nasz kolejny krok mający na celu ochronę środowiska i zmniejszenie śladu węglowego.
Samochody Toyota Yaris Cross trafią do kadry terenowej: Doradców Handlowych i Koordynatorów Oddziałów.

-

Gotowi na zmiany

Świat stoi w obliczu wyzwań związanych ze zmianami klimatu, z którymi musi się zmierzyć także motoryzacja. Jesteśmy gotowi na zmiany. W naszej ofercie znajduje się coraz więcej przyjaznych środowisku pojazdów hybrydowych.