Wynajem auta w MM Cars Rental jest przyjemną i nieskomplikowaną kwestią. Kilkanaście minut wystarczy, aby ustalić szczegóły wybrać właściwy model i dopełnić wszelkich formalności. Wybrany samochód będzie czekać na Ciebie zgodnie z rezerwacją w ustalonym wcześniej miejscu lub w wypożyczalni. Rezerwując samochód w naszej wypożyczalni dostajesz gwarancję najniższej ceny oraz cały szereg innych powodów, dla których warto skorzystać z oferty MM Cars Rental.
W naszej wypożyczalni istnieje możliwość podstawienia samochodu, opcja zwrotu w innym mieście oraz bezpłatna anulacja rezerwacji.

Wybierz samochód!

W MM Cars Rental znajdziesz zarówno oferty dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy leasing, wynajem długo, średnio i krótkoterminowy. Bogata gama pojazdów sprawia, że wynajem aut spełni Twoje oczekiwania zarówno wtedy, gdy szukasz niewielkiego samochodu do jazdy po mieście, jak również wynajmu samochodów luksusowych, które będą pełnić funkcję reprezentacyjną. Auta pochodzą z różnych segmentów, posiadają m.in. nadwozia typu Sedan, Kombi, Hatchback oraz SUV. Przy wyborze samochodu kieruj się zatem własnymi potrzebami oraz oczekiwaniami, aby wynajem aut był sprzymierzeńcem w każdej sytuacji. Jeżeli jednak masz problem z wyborem, pytania bądź wątpliwości co do wyboru klasy auta, nasi pracownicy chętnie udzielą Ci rad, pomogą w wyborze odpowiedniego samochodu dla Ciebie oraz odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.Określ okres wynajmu!

Krótkoterminowy wynajem samochodu to wygodny sposób na podróżowanie bez ponoszenia stałych kosztów związanych z eksploatacją pojazdu. Jeśli potrzebujemy skorzystać z auta okazjonalnie do celów prywatnych, wszystkie samochody w firmie są zajęte, a musimy wyjechać do klienta bądź mamy spory towar do przewiezienia, wypożyczenie będzie dobrą opcją. Wynajem krótkoterminowy to usługa polegająca na korzystaniu z auta do miesiąca. Nie płacisz za ubezpieczenie pojazdu czy serwis. Po Twojej stronie są tylko koszty paliwa. Gdy przydarzy Ci się nieprzewidziana sytuacja i będziesz chciał przedłużyć okres wynajmu – nie ma problemu, przedłużymy go dla Ciebie.

Oferujemy również wynajem średnioterminowy jako jedną ze swoich flagowych usług. Przeznaczony jest on w szczególności dla tych, którzy potrzebują pojazdu na przynajmniej 1 miesiąc, a jednocześnie nie więcej, niż 2 lata. Uzyskasz błyskawiczny dostęp do nowoczesnej floty pojazdów wraz z pełną obsługą administracyjną i serwisową. Unikniesz zbędnych formalności, długoterminowych zobowiązań i opłat za przedterminowy zwrot. Wystarczy określić długość umowy i związany z nią przebieg, a my wybieramy najbardziej odpowiedni model i dostarczamy go do Ciebie już następnego dnia.

Zajmujemy się również wynajmem długoterminowym samochodów w całej Polsce. Nasza oferta skierowana jest do Klienta Indywidualnego oraz przedsiębiorców — zarówno tych działających w sektorze mikro, małych oraz średnich firm, jak i pracowników dużych korporacji.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z Klientów, zapewniamy skuteczne i kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na wynajem długoterminowy pojedynczych pojazdów lub stworzenie całej floty. W cenie stałej miesięcznej raty otrzymujesz do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas oraz przebieg, zgodnie z Twoimi rzeczywistymi potrzebami. W naszej ofercie nie musisz martwić się o takie rzeczy, jak ubezpieczenie OC/AC, assistance, wymianę kół czy serwisy i przeglądy, ponieważ wszystko to otrzymujesz w miesięcznej racie najmu! Gwarantujemy również stałą wysokość raty miesięcznej podczas trwania usługi wynajmu długoterminowego, dzięki czemu nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów.Rezerwuj!

Zapomnij o skomplikowanych procedurach rezerwacji. W MM Cars Rental wynajmiesz auto nie tylko tanio, ale też szybko i wygodnie. Rezerwacji dokonywać można zarówno mailowo, telefonicznie jaki i osobiście w siedzibie wypożyczalni. Możliwe jest również wynajęcie samochodu bez oczekiwania, jeżeli w danym momencie znajduje się on poza rezerwacjami.Podpisz umowę!

Nasze biuro obsługi klienta lub osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem sprawi, że bezpiecznie i bez zbędnych formalności podpiszesz umowę wynajmu samochodów, a w przypadku pytań lub wątpliwości otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi. Obsługa klienta prowadzona jest na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem Twojego komfortuCzekamy na Ciebie w wypożyczalni samochodów MM Cars Rental.