Dokument bez tytułu

Wynajem samochodu w Katowicach

Wybierasz się na konferencję w stolicy? Potrzebujesz coś lub kogoś przewieźć, a może szukasz samochodu na ślub? Wypożycz auto w Warszawie na doby lub tygodnie – tak długo, jak tego potrzebujesz – i ciesz się najlepszą ceną oraz brakiem limitu kilometrów! Wybierając wynajem krótkoterminowy, masz możliwość wypożyczenia samochodu w Warszawie na min. 1 dobę lub dłużej. To opcja dla tych, którzy potrzebują mobilności na krótki okres, a także dla tych, którzy nie lubią się ograniczać, jeśli chodzi o liczbę kilometrów. Oferta dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm. W bogatej ofercie naszych pojazdów każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarezerwuj auto online lub skontaktuj się z naszą wypożyczalnią w Warszawie

ADRES

ul. Kościuszki 253,

40-690 Katowice

TELEFON

+48 723 930 009

EMAIL

katowice@mmcarsrental.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00


Samochodowe wyprawy po Katowicach i Śląsku

Największe miasto Górnego Śląska w ostatnich latach zupełnie zmieniło swoje oblicze. Sprawdź, jakie atrakcje warto odkryć, będąc w Katowicach! A jeśli planujesz wynająvćauto w Katowicach i dysponujesz wolnym czasem, wykorzystaj go na poznanie wyjątkowych atrakcji okolic.

Poznaj uroki Katowic z wypożyczalnią MM Cars Rental

Spodek

Katowicki symbol to charakterystyczna, futurystyczna swego czasu budowla w formie „kosmicznego talerza”, pełniąca funkcję hali sportowo-widowiskowej. Przyciąga m.in. nocną iluminacją. Ostatnio wizerunek Spodka odmieniło nowe centrum kongresowe MCK z zielonym dachem, wybudowane tuż obok

Muzeum Śląskie

dziedzictwo Śląska w nowoczesnym wydaniu, powstałe na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego „Katowice”

Nikiszowiec

Legendarna dzielnica poprzemysłowa, wyróżniająca się zabudową z czerwonej cegły i industrialnym klimatem