Dokument bez tytułuWynajem samochodu we Wrocławiu

Szukasz dobrej wypożyczalni samochodów w stolicy Dolnego Śląska? Wybierz MM Cars Rental i ciesz się jazdą bez limitu kilometrów! Nasz wrocławski punkt najmu mieści się w dogodnej lokalizacji przy Al. Karkonoskiej 50 i oferuje wynajem aut zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm. Zapewniamy znakomity wybór pojazdów od aut miejskich, przez kompakty, po SUVy i wygodne limuzyny. Elastycznie, tanio i bezpiecznie – to nasza dewiza.

Zarezerwuj auto online lub skontaktuj się z naszą wypożyczalnią w Warszawie

ADRES

Al. Karkonoska 50,

53-015 Wrocław

TELEFON

+48 539 995 794

EMAIL

wroclaw@mmcarsrental.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00


Autem poza Wrocław, czyli turystyczne hity Dolnego Śląska

Historyczna stolica Śląska zachwyca bogactwem zabytków i unikalnym klimatem. Planując dłuższy pobyt, wynajmij auto i napawaj się niesamowitymi zabytkami i przyrodą województwa dolnośląskiego.

Zakochaj się we Wrocławiu z wypożyczalnią samochodów MM Cars Rental

Ostrów Tumski

Lub, jak kto woli, „Śląski Watykan”, to najstarsza zabytkowa część miasta. Gigantyczna archikatedra, most Tumski (zwany mostem Zakochanych) i piękna zabudowa sprzyjają nastrojowym spacerom.

ZOO

dnajstarszy i największy ogród zoologiczny w Polsce. Zyskał nowe życie dzięki udostępnionemu w 2014 roku Afrykarium. Must see we Wrocławiu!

Hala Stulecia i Fontanna Multimedialna

Dzieło Maxa Berga, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, oraz znajdująca się nieopodal Pergola z ogromną, nowoczesną fontanną, przyciągają zwiedzających o każdej porze roku.