2023-02-20

Wynajem – mobilność i elastyczność w biznesie

Wynajem samochodu to swoboda wyboru i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb firmy. Zapewnia elastyczność bez konieczności inwestycji we własny pojazd. Gwarantuje oszczędność czasu i energii przedsiębiorcy. Jakie są inne korzyści z wynajmowania zamiast posiadania samochodu? Przeczytaj!

1. Elastyczność

To działa zarówno w przypadku wyboru okresu, jak i konkretnego pojazdu. Wynajmujesz samochód na tyle, na ile potrzebujesz – na jeden lub kilka dni, tygodni albo miesięcy. Wybierasz pojazd, który spełnia Twoje cele biznesowe – od podróży służbowej, przez przewóz ładunku, po indywidualne preferencje. Korzystasz tylko wtedy, kiedy potrzebujesz i wtedy, kiedy ten samochód na siebie zarabia.


Wynajem elastyczny w MM Cars Rental to produkt dostosowany do dynamiki współczesnego świata i biznesu, w którym stała jest tylko zmiana. Dlaczego jest elastyczny?

  • Wszystkie usługi – serwis, assistance i ubezpieczenie – masz zawarte w comiesięcznej racie, którą łatwo zaplanować w budżecie, bo jest stała.
  • Sam określasz czas trwania umowy, a potem możesz go zmienić. Skracasz albo wydłużasz bez dodatkowych kosztów.
  • Możesz zamienić samochód na większy lub mniejszy, jeśli zmieniły się Twoje potrzeby.

2. Oszczędność pieniędzy

Wynajem samochodu jest często tańszy niż zakup samochodu, szczególnie w przypadku sezonowej działalności. Nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem, utrzymaniem i eksploatacją pojazdu, takich jak utrata wartości, ubezpieczenie, przeglądy, naprawy czy wymiana opon. Własny samochód generuje koszty nawet jeśli nie jeździmy zbyt wiele, ponieważ część wydatków jest stała. Za ubezpieczenie czy przegląd rejestracyjny trzeba zapłacić co roku niezależnie od tego czy pokonaliśmy 5 czy 50 tys. km.

3. Oszczędność czasu

W MM Cars Rental nie tracisz czasu na formalności, a sama procedura wynajmu jest bardzo prosta. Dzięki wynajmowi nie tracisz też czasu na poszukiwanie, zakup i oczekiwanie na wyprodukowanie samochodu – możesz się skupić na prowadzeniu swojego biznesu. Oszczędzasz czas, bo samochód możesz odebrać w jednym z kilku naszych punktów, ale możemy również dostarczyć samochód pod wskazany przez Ciebie adres. Co więcej, ponieważ eksploatacja i serwis są po naszej stronie, także i tymi kwestiami nie musisz się zajmować.

4. Moc wyboru

W MM Cars Rental mamy bogatą i zróżnicowaną flotę nowoczesnych samochodów dostępnych od ręki. U nas nie czeka się na auto, bo operujemy własną flotą, a nie wirtualnymi pojazdami. Potrzebujesz taniego, ekonomicznego samochodu miejskiego – mamy takie dla Ciebie. Szukasz przestronnego SUV-a z napędem na wszystkie koła – wynajmiesz go u nas od ręki.


5. Świeża i niezawodna flota

W MM Cars Rental dostępne są różne modele, marki i typy samochodów. Łączy je jedno - nasza flota jest młoda i zadbana. Nie dostaniesz u nas samochodu, który najlepsze lata ma już za sobą, a na liczniku ma mnóstwo kilometrów.

6. Problem z głowy

W MM Cars Rental dysponujemy nowymi samochodami, na gwarancji, więc ryzyko awarii jest niezwykle niskie. W ramach wynajmu płacisz za użytkowanie pojazdu, jeśli więc coś w nim nie działa – dostajesz auto zastępcze. Naprawą się nie martwisz, tym zajmujemy się my i nasi ludzie!

7. Nie tracisz na tym

Kto ma własny samochód, ten traci. Wartość samochodu maleje w wyniku jego zużycia, upływu czasu i zmiany trendów rynkowych. To naturalny proces. Wynajmujesz? Nie tracisz!

Podsumowując: wynajem samochodu jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą wygodnie korzystać z nowoczesnego auta, niezależnie od tego czy potrzebują go na krócej, na dłużej czy w związku z sezonowym szczytem w biznesie.