Toyota C-HR CROSSOVER

Style

Dane techniczne

  • Hybryda
  • 122 KM
  • Automatyczna
  • 1.8
  • Przedni
  • 5

Toyota C-HR w ofercie wynajmu krótko- i długoterminowego

Trudno uwierzyć, że Toyota C-HR zadebiutowała na rynku w 2017 roku. W końcu wciąż sprawia wrażenie absolutnej nowości. Jest to zasługa odważnego, futurystycznego designu, który po latach zdecydowanie się obronił. Japoński crossover cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w naszym kraju, a teraz możesz nim jeździć również bez wpłaty własnej i wysokich rat kredytu czy leasingu. Sprawdź naszą ofertę wynajmu Toyoty C-HR.

Funkcjonalny crossover

Nie każdy chce lub potrzebuje samochodu klasy SUV. Dlatego producenci zaoferowali bardzo ciekawą alternatywę w postaci crossoverów – aut nieco mniejszych, natomiast także ze zwiększonym prześwitem i sporą ilością miejsca w środku.

Toyota C-HR wyznacza standardy dla całej klasy crossoverów. Samochód sprawia wrażenie mniejszego, niż jest w rzeczywistości – kabina jest zaskakująco przestronna i może w niej komfortowo podróżować komplet pasażerów (optymalnie 4 osoby dorosłe lub rodzina 2+2).

Zwracamy uwagę na bagażnik, który w tym modelu ma pojemność aż 377 litrów (w wersji 1,8 Hybrid). To sporo jak na crossovera. Taki bagażnik powinien zaspokoić potrzeby nawet rodziny, która nie musi już wszędzie zabierać ze sobą wózka dziecięcego. Zadowolone będą również osoby aktywne, na przykład przewożące sprzęt sportowy.

Fantastyczny design

W momencie premiery Toyota C-HR wręcz szokowała wyglądem. Nikt wcześniej nie podejrzewał projektantów japońskiej marki o aż taki polot i odwagę. Samochód wzbudził mnóstwo kontrowersji, natomiast dziś możemy napisać, że jest to jeden z najbardziej udanych projektów w historii koncernu.

Odważna, agresywna, bardzo dynamiczna linia nadwozia, charakterystyczny dla tego modelu tył oraz typowy dla całej współczesnej gamy Toyoty pas przedni z reflektorami LED – ten samochód mocno wyróżnia się na ulicy. Co ciekawe, C-HR szczególnie wpada w oko paniom, które bardzo chętnie przesiadają się do tego modelu.

Niezawodny, oszczędny napęd hybrydowy

W MM Cars Rental oferujemy wynajem Toyoty C-HR w wersji napędu hybrydowego. Jest to doskonale znana, stosowana od wielu lat technologia japońskiego producenta, słynąca z niezawodności, dobrej dynamiki oraz wybitnej oszczędności.

Decydując się na naszą propozycję wynajmu krótko- lub długoterminowego możesz od ręki przesiąść się do Toyoty C-HR Hybrid z silnikiem benzynowym 1,8 o mocy 122 KM, wspomaganym przez jednostkę elektryczną.

Japoński crossover w tej wersji napędu imponuje niskim zużyciem paliwa, które w cyklu mieszanym wynosi poniżej 5 litrów na 100 kilometrów. Równie istotna jest niska emisja spalin, dzięki czemu jadąc Toyotą C-HR możesz mieć poczucie, że podróżujesz w stylu eko.

Wybierz Toyotę C-HR w korzystnej ofercie wynajmu

Wynajem to bardzo dobra propozycja dla osób, które nie dysponują środkami na wpłatę własną lub zakup gotówkowy, a przy tym cenią sobie wygodę i niskie koszty eksploatacji pojazdu. Znając z góry kwotę miesięcznego abonamentu możesz łatwo zaplanować budżet i nie martwić się nieprzewidzianymi wydatkami.

W cenie abonamentu otrzymujesz pełen serwis samochodu, pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i Assistance, a także dwa komplety opon wraz z wymianą. Pozostaje Ci więc tylko jeździć, dolewać płyn do spryskiwaczy i tankować auto.

Już teraz skonfiguruj ofertę wynajmu Toyoty C-HR w MM Cars Rental i poznaj atrakcyjną cenę miesięcznego abonamentu. Oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Jeśli wciąż nie wiesz, czy wynajem samochodu jest dobrą opcją również dla Ciebie, to zajrzyj do naszego poradnika. Rzeczowo omawiamy w nim specyfikę i najważniejsze zalety wynajmu krótko- i długoterminowego pojazdów w MM Cars Rental.


Opcje w pakiecie

Pełny serwis

Przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek
i piór wycieraczek).

W cenie

Opony wielosezonowe

Komplet sprawdzonych opon wielosezonowych.

W cenie

Pakiet OC/AC/NW

Wraz z samochodem otrzymujesz
pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC oraz NNW.

W cenie

Assistance

Szybką i kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji na drodze. Również
w przypadku awarii i kradzieży auta.

W cenie

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Jak zamówić nowe auto
z MM Cars Rental

Zobacz poradniki