Kia Sportage Sportage SUV

Pakiet L 150KM

Dane techniczne

  • Benzyna
  • 150 KM
  • Automatyczna
  • 1600
  • Przedni
  • 5

Kia Sportage to w 2023 roku jeden z rynkowych hitów. Dość powiedzieć, że model zgarnął tytuł najlepiej sprzedającego się SUV-a w Polsce w 2022 roku!

Koreański SUV w najnowszej odsłonie wyróżnia się odważnym designem, bogatym wyposażeniem seryjnym oraz nowoczesnym silnikiem. 

To już piąta generacja Sportage, która produkowana jest nieopodal polskiej granicy – w słowackiej Żylinie. Samochód ma 4 515 mm długości, 1 865 mm szerokości i 1 645 mm wysokości, a rozstaw osi wynosi 2 680 mm. Pojemność bagażnika w zależności od wersji samochodu w standardowym układzie wynosi od 540 do 591 litrów. Pojemność zbiornika paliwatakże zależy od wersji samochodu – standardowo ma on 54 litry, w miękkiej hybrydzie 52 litry, a w hybrydzie plug-in 42 litry. Nowy samochód jest standardowo objęty gwarancją na 7 lat albo 150 000 km.

W wersji wyposażenia L którą można wynająć w MM Cars Rental znajdziecie Państwo już automatyczną klimatyzację dwustrefową, tapicerkę materiałową z elementami skóry ekologicznej, przyciemniane szyby tylne czy elektryczną regulację foteli przednich, a także podgrzewane tylne fotele!


Opcje w pakiecie

Pełny serwis

Przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek
i piór wycieraczek).

W cenie

Opony wielosezonowe

Komplet sprawdzonych opon wielosezonowych.

W cenie

Pakiet OC/AC/NW

Wraz z samochodem otrzymujesz
pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC oraz NNW.

W cenie

Assistance

Szybką i kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji na drodze. Również
w przypadku awarii i kradzieży auta.

W cenie

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Jak zamówić nowe auto
z MM Cars Rental

Zobacz poradniki