Wypożyczalnia Samochodów

Wypozyczalnia samochodów Poznań

Wypozyczalnia samochodów Poznań

Tania wypożyczalnia aut w Poznaniu

 • Korzystna cena, bogaty wybór i komfort – to zalety wynajmu aut w MM Cars Rental w Poznaniu. Wynajem krótko- i długoterminowy. W cenie wypożyczenia otrzymujesz pakiet ubezpieczeń, podatek drogowy i pełny serwis. Nasz oddział w Poznaniu zlokalizowany jest w hotelu IOR, przy ul. Węgorka. Jeśli szukasz licznych promocji oraz niezawodnej obsługi, wybierz koniecznie naszą wypożyczalnię samochodów! 

Zalety wynajęcia samochodu w MM Cars Rental Poznań

 • atrakcyjne ceny
 • bezpłatna anulacja
 •    szeroki wybór klas pojazdów
 •    wybór opcji dodatkowych
 •    nowe modele aut
 •    podstawienie samochodu
 •   rezerwacja online, telefonicznie lub mailowo
 •    zwrot w innym mieście w razie potrzeby
 • Wypożycz auto online w Poznaniu lub skontaktuj sie z naszym oddziałem
  ADRES
  ul. Klonowa 2
  62-002 Poznań-Suchy Las
  TELEFON
  +48 505 430 878
  EMAIL
  GODZINY OTWARCIA
  Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
 • Znajdź na mapie naszą wypożyczalnię w Poznaniu

Wynajem samochodów w Poznaniu bez limitu kilometrów

Nie chcesz się ograniczać? Postaw na wynajem krótkoterminowy samochodu! W ramach usługi rent a car w Poznaniu pożyczasz auto na doby lub tygodnie i nie obowiązuje Cię żaden limit kilometrów. Dzięki temu możesz podróżować nie tylko po mieście, ale i całej Polsce, bez żadnych ograniczeń. Długa podróż służbowa, ślub, a może wizyta u znajomych? Teraz nic nie stanie Ci na drodze. Do tego możesz liczyć na jasne zasady wynajmu, wsparcie online i profesjonalną obsługę.

 

Średnio- i długoterminowy wynajem aut w Poznaniu

Nasza firma świadczy również usługi w zakresie średnio- i długoterminowego wynajmu samochodów, tj. na okres już od 1 miesiąca do nawet kilku lat. Tego rodzaju najem sprawdza się zarówno dla firm, jak też klientów indywidualnych, którzy potrzebuję mobilności na dłuższy czas. Ogromną zaletą takiego wynajmu jest specjalna miesięczna opłata, która zawiera wiele usług dodatkowych w cenie – m.in. pakiet ubezpieczeń OC/AC, wymianę opon, serwis, przegląd oraz pojazd zastępczy w przypadku awarii/unieruchomienia.

 

 

wynajem samochodów poznan

 • Rogalin
  Zaledwie 20 km od miasta kryje się wspaniały pałac Raczyński z równie wspaniałym parkiem, w którym zobaczymy słynne dęby rogalińskie. Wśród wiekowych drzew trzy zostały nazwane imionami trzech legendarnych praprzodków (Czech, Lecz i Rus).

  Rezerwat Morasko
  Takie miejsca to wyjątkowa rzadkość! W przyrodniczo-astronomicznym rezerwacie znajdziemy 7 kraterów po upadku meteorytów, z czego największy mierzy aż 60 metrów średnicy.

  Zaniemyśl
  Dziś wieś, a dawniej miasteczko, malowniczo położone nad brzegami jeziora. Idealne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku.
 • Samochodowe wycieczki
  po okolicach Poznania

  Stolica Wielkopolski pełna jest miejsc historycznych nie tylko dla miasta, lecz również dla całej Polski. Natomiast wokół historycznego Poznania znajdziecie mnóstwo nieodkrytych i nieoczywistych atrakcji. Samochód będzie najlepszym sposobem, by się do nich dostać.

   

Poznaj Poznań z Twoją wypożyczalnią samochodów

 • poznan ratusz

  Poznański Ratusz

  Na Starym Mieście, jednym z największych rynków w Polsce, stoi ratusz z XVI wieku, o renesansowej fasadzie. Na jego wieży umieszczone słynne poznańskie koziołki, które warto oglądać w samo południe.

   

 • poznan ostrow

  Ostrów Tumski w Poznaniu

  Ostatnia z pozostałych, niegdyś licznych osad na Warcie. Znajduje się tu m.in. bazylika św. Apostołów Piotra i Pawła, jeden z najstarszych kościołów w kraju, gdzie leżą szczątki Mieszka I oraz Bolesława Chrobrego.

 • poznan zamek

  Zamek cesarski

  Okazała budowla z 1919 roku, powstała dla ostatniego cesarza niemieckiego i Króla Prus, Wilhelma II. To także ostatnia rezydencja dla monarchy wzniesiona na terenie Europy. W czasie II wojny światowej przebudowana na siedzibę Hitlera.

  Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
  Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.