Range Rover VELAR SUV

Auto SE AWD

Dane techniczne

  • Benzyna
  • 250 KM
  • Automatyczna
  • 2.0
  • 4x4 (stały)
  • 5

Range Rover Velar – luksusowy SUV w korzystnej ofercie wynajmu

To jedna z najbardziej ekscytujących i najoryginalniejszych marek motoryzacyjnych na świecie. Range Rover jest synonimem luksusu, sportowych osiągów i niedoścignionego stylu, łączącego w sobie dynamikę z ponadczasową elegancją. Chcesz wejść do tego świata? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu modelu Range Rover Velar, dostępnego zarówno w wariancie krótko-, jak i długoterminowym.

Fantastyczny design

Range Rover Velar to jeden z tych samochodów, które budzą bardzo silne emocje – nawet u osób na co dzień niezainteresowanych motoryzacją. Projekt nadwozia to jeżdżące dzieło sztuki. Auto jest wyraziste, dynamiczne, na wskroś nowoczesne, a przy tym – co może zaskakiwać – wyróżnia się minimalistycznym designem.

Projektantom tego modelu udała się trudna sztuka pogodzenia zupełnie przeciwstawnych elementów: luksusu i stonowanego stylu, zaawansowanych technologii i sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, imponujących gabarytów i lekkiej, dynamicznej linii nadwozia. Ten samochód fascynuje i kusi, aby przetestować go na drodze.

Luksusowe wnętrze, godne marki Range Rover

Jeśli Range Rover Velar robi piorunujące na wrażenie wyglądem nadwozia, to jak można opisać zachwyt, jaki wywołuje projekt wnętrza? Dbałość o detale, futurystyczny kokpit, najwyższej klasy materiały wykończeniowe i wzorowa ergonomia – z tego samochodu po prostu nie chce się wysiadać.

Range Rover Velar od razu stanie się Twoim ulubionym samochodem w dalekie trasy. Tym modelem można podróżować po całej Europie i w ogóle nie odczuwać zmęczenia. Oczywiście auto świetnie sprawdzi się również w warunkach miejskich, akcentując Twój prestiż i doskonały gust.

Najnowocześniejsze technologie

Range Rover Velar to jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie i technologicznie samochodów na rynku. Trudno byłoby wymienić wszystkie rozwiązania dostępne do dyspozycji kierowcy i pasażerów.

Na liście wyposażenia seryjnego i opcjonalnego znajdziemy wszystko, co tylko wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy: od systemów wspomagających kierowcę, przez znakomite systemy łączności bezprzewodowej, aż po najwyższej klasy nagłośnienie, fotele z szerokim zakresem regulacji i pamięcią ustawień  oraz funkcję bezprzewodowego ładowania smartfonu.

Emocji nie zabraknie

Range Rover Velar wywołuje przyspieszone bicie serca nie tylko wyglądem, poziomem wyposażenia i najwyższym komfortem jazdy, ale również prowadzeniem i osiągami. Jak przystało na prestiżowego SUV-a, pod maską znajdziemy wyłącznie mocne jednostki napędowe (w tym w układzie hybrydowym).

W MM Cars Rental oferujemy wynajem Range Rover Velar w wersji napędu benzynowego, z silnikiem 2,0 rozwijającym moc 250 KM i z automatyczną skrzynią biegów. To w zupełności wystarczy do więcej niż sprawnego przemieszczania się samochodem, a przy tym zapewnia rozsądne koszty eksploatacji.

Oferowany w korzystnej opcji wynajmu Range Rover Velar ma stały napęd na cztery koła, co bardzo poprawia właściwości jezdne samochodu, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Czuj się bezpiecznie i zachowaj pełną kontrolę nad pojazdem w czasie śnieżycy, rzęsistego deszczu czy przejazdu grząską drogą gruntową.

Sprawdź ofertę wynajmu Range Rover Velar

MM Cars Rental oferuje wynajem krótko- i długoterminowy modelu Range Rover Velar bez wpłaty własnej, z niską opłatą miesięczną. W cenie otrzymujesz pełną obsługę po naszej stronie, w tym serwis, dwa komplety opon z wymianą oraz pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Tobie pozostaje tylko cieszyć się jazdą tym wyjątkowym samochodem.

Oferta wynajmu Range Rover Velar w MM Cars Rental jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Już teraz skonfiguruj parametry wynajmu pod kątem swoich potrzeb i poznaj wysokość miesięcznego abonamentu.

Opcje w pakiecie

Pełny serwis

Przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek
i piór wycieraczek).

W cenie

Opony letnie + zimowe

Dwa komplety opon
wraz z sezonowymi wymianami
i przechowywaniem.

W cenie

Pakiet OC/AC/NW

Wraz z samochodem otrzymujesz
pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC oraz NNW.

W cenie

Assistance

Szybką i kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji na drodze. Również
w przypadku awarii i kradzieży auta.

W cenie

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Jak zamówić nowe auto
z MM Cars Rental

Zobacz poradniki