Range Rover EVOQUE SUV

Auto SE AWD

Dane techniczne

  • Benzyna
  • 200 KM
  • Automatyczna
  • 2.0
  • 4x4 (stały)
  • 5

Range Rover Evoque – wynajmij prestiżowego SUV-a w bardzo korzystnej cenie

Zachwycający, wszechstronny, komfortowy, luksusowy – to pierwsze skojarzenia, jakie budzi najnowsza generacja Range Rovera Evoque. Ten prestiżowy SUV stanowi znakomitą propozycję dla indywidualistów, którzy szukają nietuzinkowego, rzadziej widywanego na ulicach samochodu. Nie musisz wcale dysponować dużym budżetem na zakup takiego auta. Sprawdź naszą ofertę wynajmu Range Rovera Evoque, zarówno na krótszy, jak i dłuższy termin.

Kompaktowy SUV o luksusowym charakterze

Range Rover Evoque najnowszej generacji kontynuuje tradycję marki, która konsekwentnie projektuje samochody niebanalne, łączące w sobie elementy sportu, najwyższego luksusu i nietuzinkowego designu.

Ten model zapewnia znakomite doznania w czasie jazdy, dając kierowcy poczucie pełnej kontroli niezależnie od rodzaju nawierzchni i prędkości. Dzięki zaawansowanym funkcjom terenowym Evoque sprawdzi się również poza utwardzonymi drogami – jednak jego naturalnym środowiskiem jest miasto.

Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie

Niewiele jest równie wyrazistych samochodów na polskich drogach. Projekt Range Rovera Evoque bez wątpienia jest odważny, nietuzinkowy i pozwala wyróżnić ten model na tle całej rynkowej konkurencji. Spójrz na efektowne, zlicowane z karoserią klamki, piękne reflektory i lampy w technologii LED oraz na zwartą, dynamiczną bryłę, z delikatnie opadającym dachem – cechą szczególną designu marki Range Rover.

Najwyższy komfort podróżowania

Każda, nawet bardzo krótka podróż Range Roverem Evoque, to ogromna przyjemność. Samochód jest nie tylko luksusowo wykończony, ale też zapewnia skuteczne tłumienie nierówności, jest świetnie wyciszony oraz oferuje dostęp do wielu systemów poprawiających komfort jazdy.

Zwróć uwagę na takie rozwiązania, jak szlachetne materiały, dzielony podłokietnik z przodu czy podgrzewane i chłodzone siedzenia przednie (w wybranych wersjach wyposażenia). Lista dodatków, z których na pewno będziesz korzystać, jest bardzo długa.

Zaawansowane technologie

Range Rover Evoque to samochód bardzo nowoczesny, o czym świadczą zastosowane w nim technologie. Warto tutaj wspomnieć o takich rozwiązaniach, jak m.in. system multimedialny Pivi z Apple Carplay i Android Auto czy liczne systemy wspomagające kierowcę oraz minimalizujące ryzyko kolizji.

Sprawdzony, niezawodny napęd benzynowy

W ofercie wynajmu MM Cars Rental znajdziesz Range Rovera Evoque w wersji wyposażenia SE, z automatyczną skrzynią biegów i napędem na cztery koła AWD. Pod maską tego samochodu pracuje silnik benzynowy 2,0 rozwijający moc 200 KM.

Taka konfiguracja jest optymalnym wyborem do tego auta, zapewniając nie tylko bardzo dobrą dynamikę, szczególnie w warunkach miejskich, ale również niskie zużycie paliwa. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje tylko 8,5 sekundy.

Skonfiguruj ofertę wynajmu Range Rovera Evoque

Range Rover Evoque to zachwycający samochód, którym możesz jeździć nawet nie dysponując środkami na wpłatę własną i nie ponosząc wysokiego kosztu raty kredytu czy leasingu. Skorzystaj z naszej propozycji i zdecyduj się na wynajem tego auta – w wariancie krótko- lub długoterminowym.

Wynajem Range Rovera Evoque to rozwiązanie dedykowane osobom, które chcą użytkować luksusowy, prestiżowy samochód, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów jego utrzymania. W cenie abonamentu masz zapewniony pełen serwis pojazdu, pakiet ubezpieczeń oraz dwa komplety opon wraz z wymianą.

Z propozycji wynajmu Range Rovera Evoque mogą skorzystać z zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.

Wciąż nie wiesz, czy wynajem jest dla Ciebie? Zajrzyj do naszego poradnika, z którego dowiesz się, jak działa wynajem w MM Cars Rental.


Opcje w pakiecie

Pełny serwis

Przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek
i piór wycieraczek).

W cenie

Opony wielosezonowe

Komplet sprawdzonych opon wielosezonowych.

W cenie

Pakiet OC/AC/NW

Wraz z samochodem otrzymujesz
pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC oraz NNW.

W cenie

Assistance

Szybką i kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji na drodze. Również
w przypadku awarii i kradzieży auta.

W cenie

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Jak zamówić nowe auto
z MM Cars Rental

Zobacz poradniki