Hyundai Tucson SUV

Hyundai Tucson Smart

Dane techniczne

  • Benzyna
  • 150 KM
  • Automatyczna
  • 1.6
  • Przedni
  • 5

Hyundai Tucson – dynamiczny SUV w korzystnej ofercie wynajmu

Hyundai Tucson to jeden z najpopularniejszych SUV-ów nie tylko na polskim, ale też europejskim rynku. Najnowsza generacja tego samochodu kusi designem, mnogością wersji napędu, bardzo dobrym poziomem wyposażenia, a przy tym atrakcyjną ceną. W MM Cars Rental możesz skorzystać z oferty wynajmu Hyundaia Tucson, zarówno w wariancie krótko-, jak i długoterminowym.

Znakomity napęd benzynowy

Hyundai Tucson występuje w kilku wersjach napędu, natomiast w Polsce zdecydowanie największą popularnością cieszy się wariant z silnikiem benzynowy 1,6 T-GDI o mocy 150 KM i z manualną, sześciobiegową przekładnią. Samochód w dokładnie takiej konfiguracji jest dostępny w ofercie wynajmu MM Cars Rental.

Tucson z silnikiem 1,6 T-GDI o mocy 150 KM jest samochodem wystarczająco dynamicznym. Pierwszą setkę osiąga w czasie niecałych 10 sekund, natomiast prędkość maksymalna wynosi 189 km/h. Takie osiągi będą w zupełności wystarczające nie tylko w ruchu miejskim, ale też na autostradzie czy drodze ekspresowej.

Warto przy tym zwrócić uwagę na oszczędność tego wariantu silnikowego. Benzynowy Tucson w cyklu mieszanym zużywa jedynie 6,5 litra benzyny na 100 kilometrów. Jest to zatem optymalny wybór dla dojrzałych kierowców, którym zależy na niskich kosztach eksploatacji pojazdu.

Nowoczesny design

Hyundai Tucson najnowszej generacji jest samochodem, który zdecydowanie może się podobać, przyciągającym wzrok nowoczesnym, wręcz futurystycznym designem. Najważniejszym stylizacyjnym smaczkiem jest pas przedni z potężnym grillem i pierwszymi na świecie parametrycznymi, ukrytymi światłami LED – ten element jednoznacznie wyróżnia Tucsona na tle konkurencyjnych modeli.

W stylistyce Hyundaia Tucson dostrzeżemy m.in. dynamiczne, geometryczne formy, wyraźnie zaznaczone przetłoczenia oraz muskularną sylwetkę, która robi duże wrażenie.

Najnowocześniejsze technologie na wyciągnięcie ręki

Hyundai Tucson oferuje dostęp do wszystkich rozwiązań z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa, jakich może potrzebować kierowca i jego pasażerowie. Poziom wyposażenia jest oczywiście uzależniony od konkretnej wersji, natomiast nawet w podstawowym wariancie możesz się spodziewać m.in. klimatyzacji, zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę czy usług łączności bezprzewodowej.

Wysoka jakość wykonania

Hyundai w ostatnich latach zrobił niezwykły wręcz postęp jakościowy, którego ukoronowaniem jest najnowsza generacja Tucsona. Docenisz perfekcyjne spasowanie elementów wnętrza, użycie dobrych materiałów wykończeniowych oraz sprawdzone, bezawaryjne rozwiązania w dziedzinie napędu.

Znakomita jakość Tucsona zostały potwierdzone aż 5-letnią gwarancją producenta bez limitu kilometrów. To również przemawia za skorzystaniem z oferty wynajmu Hyundaia Tucson, zwiastując całkowicie bezproblemową eksploatację.

Przesiądź się do Hyundaia Tucson w ofercie wygodnego wynajmu

MM Cars Rental oferuje wynajem krótko- i długoterminowy Hyundaia Tucson, co stanowi dobrą i coraz popularniejszą alternatywę dla zakupu gotówkowego, kredytu i leasingu. Propozycję kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

W cenie miesięcznego abonamentu otrzymujesz pełną obsługę z naszej strony. Zadbamy o serwis pojazdu (włącznie z wymianą żarówek czy piór wycieraczek), wykupimy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i Assistance, a także zapewnimy dwa komplety opon wraz z wymianą.

Wynajem to bardzo wygodne rozwiązanie, również dla osób, które nie mają środków na wpłatę własną. Już teraz skonfiguruj ofertę wynajmu Hyundaia Tucson i poznaj atrakcyjną cenę miesięcznego abonamentu.

Opcje w pakiecie

Pełny serwis

Przeglądy serwisowe, wymiany części eksploatacyjnych (w tym nawet żarówek
i piór wycieraczek).

W cenie

Opony letnie + zimowe

Dwa komplety opon
wraz z sezonowymi wymianami
i przechowywaniem.

W cenie

Pakiet OC/AC/NW

Wraz z samochodem otrzymujesz
pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC oraz NNW.

W cenie

Assistance

Szybką i kompleksową pomoc w każdej trudnej sytuacji na drodze. Również
w przypadku awarii i kradzieży auta.

W cenie

Zamieszczone informacje oraz prezentowane grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego.

Jak zamówić nowe auto
z MM Cars Rental

Zobacz poradniki