Wypożyczalnia Samochodów

BLOG

W Waszym kierunku – czego życzymy kierowcom?

2020-12-29

Czego można życzyć użytkownikom samochodów? Na koniec 2020 roku przede wszystkim zdrowia i… wolności. Niech omijają Was choroby wszelakie, a ta paskudna pandemia w końcu się skończy, oddając nam właśnie wolność. Chodzi o to, by w końcu pojechać gdzieś w spokoju, dla samej przyjemności i bez obaw.

A teraz jedziemy… z resztą życzeń!

Likwidacji bramek na autostradach

Same opłaty pewnie nie znikną, ale czy w trzeciej dekadzie XXI w. muszą być pobierane w sposób, który generuje ogromne korki i nerwy właśnie wtedy, gdy autostrad potrzebujemy najbardziej? Nie sądzimy. Przykładem są inne kraje, gdzie pobór opłat jest albo zryczałtowany (winiety) albo elektroniczny. Efekt jest taki, że nie generuje to sztucznych, wymuszonych przerw w podróży.

Skuteczniejszej walki z pijanymi kierowcami

Żeby czerpać radość z jazdy potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa, czyli m.in. świadomość, że wszyscy przestrzegamy pewnych reguł – tak jak się „umówiliśmy”. Wsiadający za kółko pod wpływem alkoholu zdecydowanie nie grają fair, stąd też życzymy i sobie i Wam, żeby ubywało ich w jak najszybszym tempie – dla bezpieczeństwa i spokoju.

Likwidacji wąskich gardeł

Szarpana, nierówna jazda to nic przyjemnego. Bardziej męczy, jest mocno angażująca i to niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. W dłuższej trasie liczy się płynność, a tę poprawiają obwodnice. Mamy ich jeszcze sporo do zbudowania w Polsce, więc życzymy wszystkim kierowcom, by powstawały jak najszybciej i tam gdzie są najbardziej potrzebne. To życzenia także dla mieszkańców miejscowości położonych przy ruchliwych trasach, którzy jak nikt pragną spokoju i ciszy.

Przyczepności

To kluczowy składnik bezpiecznej jazdy. Życzymy, żebyście zawsze trafnie ją oceniali i nigdy nie dali się zaskoczyć sytuacją, w której nagle okazuje się, że opony „nie kleją”.

Cierpliwości

W MM Cars Rental jesteśmy pragmatyczni i twardo stąpamy po ziemi, więc wiemy, że korki nie znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki. Niech będzie ich jak najmniej, ale umówmy się – od czasu do czasu każdego złapią. Dlatego życzymy Wam także cierpliwości i spokoju, które „magicznie” obniżają spalanie, zmniejszają poziom stresu i podnoszą bezpieczeństwo podróży.

Stabilnych cen i dobrego prawa

Nikt nie lubi, być zaskakiwanym wydatkami, dlatego u nas koszty są przejrzyste i przewidywalne. Na ceny paliw nie mamy wpływu, ale trzymamy kciuki, żeby były stabilne i przynajmniej nie rosły. Jednocześnie życzymy Wam i sobie również, żeby prawo mające wpływ na kierowców było uchwalane w sposób przemyślany, klarowny i finalnie powodowało, że będzie nam się jeździć lepiej.

Szerokości i tylu powrotów ilu wyjazdów w 2021 roku!

Zobacz także:

SPRAWDŹ, CO NOWEGO

Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.