Wypożyczalnia Samochodów

BLOG

Bezpiecznie jak w MM Cars Rental

2020-11-12

Okazuje się, że wirus nie tylko nie jest w odwrocie, ale wręcz uderzył w cały świat z wielokrotnie większą siłą. Nic więc dziwnego, że także w branży wynajmu samochodów reżim sanitarny stał się niezwykle istotny. W MM Cars Rental bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa, dlatego w trosce o naszych Klientów, wprowadziliśmy daleko idące procedury bezpieczeństwa.

 

Wynajmowane pojazdy przechodzą w wypożyczalniach samochodów przez wiele rąk. Większość z osób korzystających z terminowego wynajmu wypożycza auto na kilka dni, w trakcie służbowego wyjazdu bądź krótkich wakacji. To sprawia, że w ciągu jednego roku, jednym samochodem porusza się wiele osób. Naukowcy wciąć nie potrafią jednoznacznie stwierdzić jak długo koronawirus SARS-CoV-2 potrafi przeżyć na powierzchniach i być niebezpieczny. Dlatego utrzymanie sterylności poprzez dezynfekcję pojazdów, jak również zachowanie dystansu, stało się dla nas niezwykle ważne.

W wypożyczalni MM Cars Rental nie ma konieczności zgłaszania się do siedziby w celu wynajęcia pojazdu. Nasza firma jest innowacyjną wypożyczalnia aut, oferującą pełną ofertę samochodów i usług dostępnych przez Internet. Wystarczy przejść na naszą witrynę https://mmcarsrental.pl i wybrać WYNAJEM NA DOBY, aby wyświetlić pełną ofertę dostępnych pojazdów, a następnie złożyć dyspozycję jego wynajęcia. Wszystko załatwimy całkowicie zdalnie, a wybrany pojazd zostanie podstawiony pod wskazany adres.

Jeżeli jednak potrzebujesz w sposób tradycyjny załatwić formalności najmu pojazdu w jednej z naszych siedzib, możesz być pewien, że zachowaliśmy dla Ciebie wszelkie procedury bezpieczeństwa. Każdy z pracowników został wyposażony w maseczki. Oczekujemy ich również od naszych klientów, którzy w biurze mogą znajdować się tylko w pojedynkę. Przy wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk za pomocą dostarczonych środków higienicznych.

O sterylność zadbaliśmy również w przypadku naszych pojazdów. Każdorazowo po zwrocie pojazdu po okresie najmu, jest on sterylizowany przy pomocy ozonatorów, a także dezynfekowane są elementy zewnętrze jak klamki drzwi czy bagażnika.

Dezynfekcji podlega również kluczyk, który – zanim wręczymy go klientowi – także został zdezynfekowany i zabezpieczony przed dotykiem postronnych osób. Klienci mogą również zwrócić pojazd w dowolnym, wcześniej ustalonym miejscu.

W MM Cars Rental bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zobacz także:

SPRAWDŹ, CO NOWEGO

Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.