Wypożyczalnia Samochodów

BLOG

Zapraszamy na naszą nową stronę

2020-3-24

Świat w dobie kryzysu zwariował. A mimo to każdy próbuje jakoś w tym wszystkim funkcjonować. My wdrożyliśmy naszą nową stronę. A wraz z nią nową ofertę wynajmu. Teraz nie tylko wynajem aut na dni i miesiące ale również na lata znajdziesz na naszej nowej stronie. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Kto dzisiaj jest szczególnie zainteresowany wynajmem na miesiące?

Firma, która potrzebuje czasowo zwiększyć ilość samochodów ze względu na zwiększone potrzeby dostaw do domu Klienta. Firma, która planowała zakup aut ale ze względu na kryzys wstrzymała zakupy ale potrzebuje kilku samochodów do czasu podjęcia ostatecznej decyzji. Czy w końcu osoba, która obawia się korzystać z transportu zbiorowego. Może wynająć samochód na ograniczony do niezbędnego minimum czas. Czyli na przykład miesiąc lub dwa.

Czy wynajem auta w tym czasie jest bezpieczny?

Oczywiście wszystkie nasze auta przeznaczone do wynajmu są profesjonalnie przygotowane pod względem bezpieczeństwa. Odkażone po każdym wynajmie i przed każdym wydaniem.

Przemieszczaj się bezpiecznie kiedy tego potrzebujesz. Twoje zdrowie jest bezcenne. Można na przykład wynająć kompaktową klasę koreańskiego producenta Hyundai i30 już za kwotę 1 365 złotych netto miesięcznie lub duże komfortowe auto rodzinne tym razem japońskiego renomowanego producenta Mazda 6. Dostępne wynajmie na miesiące za 1670 złotych netto miesięcznie.

A co jeśli mimo okoliczności zdecyduję się na wynajem długoterminowy?

Polecamy do wynajmu szczególnie hybrydową Hyundai Kona. Jest komfortowa i bezpieczna dla kierowcy ale również dla środowiska. Posiada automatyczną skrzynię biegów oraz wiele innych rozwiązań, które ułatwiają życie na co dzień. Dostępny w wynajmie na 3 lata za 1 289 złotych netto miesięcznie.

Jesteśmy do Waszych usług. Na życzenie dostarczymy samochód pod dom lub do biura.

Cały zespół MM Cars Rental życzy Wam zdrowia

Zobacz także:

SPRAWDŹ, CO NOWEGO

Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.