Wypożyczalnia samochodów
MM CARS RENTAL

Moto trend: wynajem długoterminowy bez firmy

2019-11-4

Bez trudnej i żmudnej weryfikacji finansowej, za to z możliwością wykupu – czym jest oraz na czym polega długoterminowy najem samochodów dla klientów indywidualnych?

Leasing albo wynajem długoterminowy, czyli wypożyczenie auta na okres od 12 miesiący do nawet kilku lat, przestał być wyłącznie domeną firm. Coraz więcej osób fizycznych, zarówno tych prowadzących, jak też nieprowadzących działalność gospodarczą, sięga po tego typu rozwiązanie. Istnieje co najmniej kilka dobrych powodów, dla których tego rodzaju finansowanie samochodu przypadło do gustu klientom indywidualnym.

Wynajem długoterminowy bez BIK i wkładu własnego

Wreszcie możesz cieszyć się dostępem do wymarzonego pojazdu bez weryfikacji czy przedstawiania dokumentów finansowych. Nie potrzebujesz także środków na wpłatę własną, ani niezliczonej ilości zaświadczeń. Wynajem długoterminowy to nowoczesna, a zarazem niezwykle łatwo dostępna forma finansowania auta. W przypadku oferty wypożyczalni MM Cars Rental wystarczy jedynie dowód osobisty i prawo jazdy, aby zrealizować marzenie o nowym samochodzie.

Wynajem długoterminowy bez firmy

Już nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, aby skorzystać z długoterminowej opcji najmu samochodu. Także osoby fizyczne, nieprowadzące firmy, mogą wypróbować nasze usługi. A ponieważ nie wymagamy wpłaty własnej, zyskujesz mobilność dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki temu z dnia na dzień możesz radować się jazdą upragnionym pojazdem na równie korzystnych warunkach, jak przedsiębiorstwa. W ramach naszej oferty długoterminowej każdemu wynajmującemu w ramach comiesięcznej opłaty zapewniamy: pakiet ubezpieczeń OC/AC, serwis, przeglądy, pakiet opon wraz z wymianą, a także pokajzd zastępczy w razie awarii lub unieruchomienia. A zatem otrzymujesz zestaw usług w cenie na dokładnie takich samych zasadach jak firmy. Wynajem długoterminowy dla osoby prywatnej okazuje się równie korzystny.

Czy to się opłaca?

Dlaczego osoby fizyczne coraz chętniej rezygnują z zakupu auta, przestawiając się na usługi wypożyczalni? Czym wygrywa wynajem długoterminowy? Sekretem jest odpowiednia kalkulacja oraz kwestia dostępności. Przede wszystkim oferowane ceny są naprawdę atrakcyjne, ponadto miesięczna rata obejmuje wiele bezpłatnych usług, przez co klient nie musi troszczyć się o wiele istotnych kwestii związanych z eksploatacją auta. Dodatkowo jest to wyjątkowo korzystna opcja dla osób, które nie posiadają bądź też nie chcą inwestować dużej gotówki w zakup nowego pojazdu. Niewątpliwym plusem okazuje się również łatwo dostępność – w przypadku aut dostępnych od ręki można wyjechać nowym samochodem już w dniu podpisania umowy!

Zobacz także:
Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.