Wypożyczalnia Samochodów

BLOG

Podsumowanie TdP i wyniki konkursu

2019-8-27

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że auta, użyczone przez naszą wypożyczalnię samochodów wraz z grupą dealerską MM Cars w ramach 76. Tour de Pologne pokonały łącznie ponad 40 000 kilometrów. Oznacza to, że pojazdy te objechały kulę ziemską! Tyle bowiem wynosi obwód naszej planety. Co ciekawe, średnia prędkość samochodów wynosiła około 36 km/h.

 

Tegoroczna edycja wyścigu była dla nas wyjątkowa. Po raz pierwszy nasza wypożyczalnia MM Cars Rental oraz grupa MM Cars wzięły udziały w największej imprezie sportowej, organizowanej w Polsce. Zapewniliśmy głównie samochody typu SUV, w tym przede wszystkim Ople Grandlandy X, dla obsługi wydarzenia. W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować organizatorom Tour de Pologne za zaproszenie do wzięcia udziału w tym niezwykłym kolarskim święcie.

 

W ramach akcji pod hasłem „Kręcą nas koła” zorganizowaliśmy również konkurs fotograficzny. Zadaniem uczestników była jak najbardziej kreatywna interpretacja naszego hasła. Ilość zgłoszeń i ich pomysłowość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za udział w zabawie. Niestety mogliśmy, zgodnie z regulaminem, nagrodzić jedynie 3 osoby.

 

Nagrody w postaci voucherów na weekendowy wynajem samochodu z pełnym bakiem otrzymali zatem następujący autorzy zwycięskich zdjęć:

 

  1. Radosław Majewski
  2. Tomasz Piotrowski
  3. Damian Działkowski

 

Autorzy pokazali, że naprawdę „kręcą ich” koła! Pozakonkursowo pragniemy także wyróżnić zdjęcia autorstwa: Barbary Dziadoch,  Agnieszki Czapiewskiej, Marty Niedziółki i Hanny Borowskiej. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku oraz naszej strony www, gdzie w przyszłości pojawią się kolejne okazje do zdobycia nagród lub rabatów.

 

Zobacz także:

SPRAWDŹ, CO NOWEGO

Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.