Wypożyczalnia Samochodów

BLOG

MM Cars Rental partnerem Tour de Pologne!

2019-7-23

Z radością informujemy, że wypożyczalnia samochodów MM Cars Rental wraz ze spółką MM Cars jest oficjalnym partnerem 76. edycji Tour de Pologne! To pierwszy raz, gdy grupa dealerska sponsoruje tak olbrzymią imprezę sportową. W tegoroczną trasę TdP wyruszy kilkadziesiąt samochodów od MM Cars Rental. Start już 3 sierpnia!

Trwają intensywne przygotowania do największej imprezy sportowej w Polsce – słynnego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Tym razem trasa będzie wiodła przez Małopolskę i Śląsk. Rozpocznie się 3 sierpnia w Krakowie, a ostatni, tzw. królewski etap górski zakończy się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej i wyłoni zwycięzcę rywalizacji. Zapowiada się wyścig pełen emocji. Nie zabraknie tam również nas, gdyż MM Cars Rental-wynajem aut dołączyło do grona oficjalnych partnerów tego niezwykłego przedsięwzięcia.

Wraz z grupą MM Cars zapewniamy dostawę samochodów dla obsługi, sędziów oraz dyrektora wyścigu. Ponad 40 naszych aut wyruszy w 7-etapową trasę peletonu, gwarantując mobilność ekipie organizatora. Będą to w głównej mierze Ople Grandlandy X, które będą miały okazję sprawdzić się na rozmaitych terenach województwa małopolskiego i śląskiego. Czy zdadzą egzamin? Przekonacie się już wkrótce, gdyż specjalnie dla Państwa będziemy relacjonować wyścig na naszych kanałach social media oraz stronie www.

Dodatkowo wszystkich, którzy będą chcieli spotkać nas osobiście i zobaczyć nasze samochody, już teraz zapraszamy do dwóch miasteczek kolarskich: w Chorzowie, na Stadionie Śląskim, 5 sierpnia (poniedziałek) oraz na mecie konkursu w Bukowinie Tatrzańskiej 9 sierpnia (piątek). Zapewniamy moc atrakcji i emocji! Obserwujcie również stronę internetową naszej wypożyczalni oraz Facebooka i kanał YouTube – już wkrótce bowiem zaprosimy Was do wspólnej zabawy pod hasłem „Kręcą nas koła”. Bądźcie z nami!

Zobacz także:

SPRAWDŹ, CO NOWEGO

Korzystając ze strony mmcarsrental.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności oraz aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.